ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2023

Καλούνται οι απόφοιτοι που απέκτησαν τον απολυτήριο τίτλο τους από το Γυμνάσιο με Λυκειακές Τάξεις Πύλης Βοιωτίας και επιθυμούν να συμμετέχουν στις πανελλαδικές εξετάσεις ημερησίων ΓΕΛ 2023, να μεταβούν στο σχολείο για να προμηθευτούν την απαραίτητη Αίτηση – Δήλωση καθώς και τις οδηγίες για τη συμπλήρωση της (ή να τα εκτυπώσουν από τα επισυναπτόμενα αρχεία ή από την ιστοσελίδα www.minedu.gov.gr στο σύνδεσμο για εξετάσεις).

Οι υποψήφιοι πρέπει να συμπληρώσουν χειρόγραφα την Αίτηση – Δήλωση και να την υποβάλλουν για ηλεκτρονική καταχώριση στο σχολείο έως την Δευτέρα 12-12-2022. Μετά την ημερομηνία αυτή δε θα γίνονται δεκτές αιτήσεις, ούτε εκπρόθεσμες διορθώσεις.

Προκειμένου να ελεγχθεί η ορθή καταχώριση των στοιχείων οι απόφοιτοι πρέπει να φέρουν ταυτότητα ή οποιοδήποτε έγγραφο που να αποδεικνύει την ταυτοπροσωπία τους και ευκρινές φωτοαντίγραφο του τίτλου απόλυσης.

Ο Δ/ντης

Ραβανός Αν.